Оглас од претпријатие Објавени: јун. 29 2022 05:21

Nov avtomatski agregat generator 350kva isporaka vednas

Објавени: јун. 29 05:21
Прегледи: 229
Se prodava nov avtomatski agregat ESP: 350kVA / 280KW / 504A

3phase / 231/400V, 1500 rpm
Motor: Sdec
Generator: Leroy Somer
ATS: ABB 3P 500A
CB: ABB 500A
Control panel: ComAp Intelilite AMF 9
Zatvoren tip so silent kabina, vgraden rezervoar min 500litri gorivo

Garancija: 24 meseci
Isporaka: Od lager, Kadino-Ilinden.
Nasa dostava so hiab i montaza.Golem izbor na agregati so motori: Cummins, Sdec, Scania, Deutz, Perkins, Doosan, Ford.

Generatori: Leroy Somer, Stamford, Marelli.
Опис на линк

Енерго Глобал Трејд ДООЕЛ Скопје

Продажба, монтажа и одржување на индустриски дизел агрегати-генератори за електрична енергија.

Застапник на компанијата "Alimar Makina" - Р. Турција, за Р. Македонија.
Посети ја страната на нашата продавница

Скопје

072268765

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Продажба, монтажа и одржување на индустриски дизел агрегати-генератори за електрична енергија.

Застапник на компанијата "Alimar Makina" - Р. Турција, за Р. Македонија.
Скопје 072268765

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации