Македонски | Shqip | English |

Elektromotori i pumpi

Се продава од: valentin 07 јун. 11:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

100 ЕУР

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Производи : Индустриски машини и алати
Se prodavaat elektromotori i vodni pumpi. Ceni najeftini.
Telefon 076437843 - Boris
Нема посетени огласи
Кон почеток