Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Industriski masini za sienje ITNO

0 МКД

Се продава од: Nikola 22 ноем. 12:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам индустриски машини за шиење:
Оверлок, Двоигловки,Копчарка.
Поклон конци, патенти, метални копчиња и материјали.
Цена по договор
Контакт: 075-215-066
Кон почеток