Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LADILNA KOMORA HLADNJACA 130m3

4 500 ЕУР

Се продава од: ladilni komori 26 апр. 14:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam panelna ladilna komora so dimenzii 9,5mx5mx2,90m ili 130 m3
za odrzavanje od -5/6 do +4/5 .mn malku koristena so paneli soko mostar debelina 8cm, motor Dorin italija 400
poveke informacii na tel 070 432 432 Moze zamena za Avtomobil
ladilni komori
070432432
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации