Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FENKULERI

2 000 МКД

Се продава од: Zlatko 06 септ. 10:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
ФЕНКУЛЕРИ(КЛИМА,ГРЕАЛКА,ТАЈФУН)

2000 ДЕН. ПАРЧЕ
ВКУПНО ИМА 14 ПАРЧИЊА

ПОСЕДУВАМЕ И ИНСТАЛАЦИЈА ЗА ИСТИТЕ
(МЕТАЛНИ ЦЕВКИ 20 ДЕН./КГ.)

ФЕНКУЛИЕРИТЕ СЕ ДЕМОНТИРАНИ.
ИСПРАВНИ ДО МОМЕНТОТ НА ДЕМОНТИРАЊЕ.

Leaflet
Кон почеток