Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka na Alati po crtez i potreba za masini

100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Primat Stip, Lazo Jordanov 10 мај 08:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Primat Stip,  Lazo Jordanov

Primat Stip, Lazo Jordanov

95 Огласи во продавницата

Zabici za skele Kajli Stegi Spojki proizvodsto dr 185 МКД
Zabici za fasadno skele Vrtlivi Stabilni Kajli nov 4 ЕУР
Zapki Stegi Spojki za skele Kajli Trkala Alat nov 165 МКД
Trkala Viluski od Lim Guma Metal izrabotka delovi 29 ЕУР
..Наше Лично Производство Достава Веднаш.....

1. АЛАТИ по потреба изработка и одржување
Изработка на сите видови за лиење гума и пластика,
Штанцување и извлекување на лим со различна дебелина,
Ковање и пресување на метал.

2. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле, Наставци
Коцки (калупи) за испитување на бетон.
Т-штрафови за жабици за скеле

3. КОЛИЧКИ келнерски
За транспорт на материјал со разна носивост,
Угостителски за послужување храна на гости,
Колички за индустриски хали,
Штендери за конфекции.

4. ТРКАЛА вртливи и стабилни
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лиени и гумирани, со лагер еден или два и по желба во зависност од вашите потреби и тежина која ќе ви одговара. Тркалца кои не оставаат трага на подот излиени од специјална гума, наменети за болници, угостителски објекти итн.

5. УСЛУГА по ваша потреба
Изработка на сите врсти на производи од гума и метал, према доставен цртеж или примерок.
Валци за транспортни траки-ленти за рударство и индустрија, секакви и др.

*ПРИМАТ ШТИП од Штип*
Ул Верациривири бр.20 Штип
Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов
моб 070210776 тел/фах 032380375
[email protected]

цени по договор и достава веднаш
..... производите се како на сликите ......
..... побарајте не за се има договор .....
..... 25 години македонски производи ....
Primat Stip, Lazo Jordanov
PRIMAT STIP
Ul. Veraciriviri br. 20. Stip
070210776 , 032 380375
Primat Stip, Lazo Jordanov
070 210776 , 032 380 375
Leaflet
Primat Stip,  Lazo Jordanov

Primat Stip, Lazo Jordanov

95 Огласи во продавницата
PROIZVODI ZA GRADEZNISTVO 65 МКД
PROIZVODI ZA GRADEZNISTVO 1 888 МКД
Vrtlivi i Stabilni Zabici za skele Kajli Trkala dr 3 ЕУР
Zabici za skele so straf kajli za selovanje novi 200 МКД
Кон почеток