Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka na alati po crtez potreba lim guma i dr

100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Primat Stip, Lazo Jordanov 08 јул. 10:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Primat Stip,  Lazo Jordanov

Primat Stip, Lazo Jordanov

95 Огласи во продавницата

Zabici za skele  Komplet so 2 Strafa Kajli novi dr 200 МКД
Kajli za selovanje Zapki za skele Spojki Stegi nov 65 МКД
Kajli za selovanje Zapki Stegi Spojki Strafovi dr 66 МКД
Proizvodstvo na NOVI gradezni materijali i dr 55 МКД
Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле,
Коцки(калупи) за испитување на бетон.

2. ТРКАЛА
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лиени и гумирани, со лагер еден или два и по желба во зависност од вашите потреби и тежина која ќе ви одговара. Тркалца кои не оставаат трага на подот излиени од специјална гума, наменети за болници, угостителски објекти итн.

3. КОЛИЧКИ
За транспорт на материјал со разна носивост,
Угостителски за послужување храна на гости,
Колички за индустриски хали,
Штендери за конфекции.

4. АЛАТИ
Изработка на сите видови за лиење гума и пластика,
Штанцување и извлекување на лим со различна дебелина,
Ковање и пресување на метал.

5. УСЛУГА
Изработка на сите врсти на производи од гума и метал, према доставен цртеж или примерок.
Валци за транпортни траки-ленти за рударство и индустрија, секакви и др.

*Примат Дооел Штип* Ул Верациривири бр.20 Штип
Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов 070 210776 тел.фах.032 380375
[email protected]

.. цени и начин на плаќање по договор ..
.. производи се како на сликите...
.. побарајте не за се има договор..
.. 24 години Македонски Производи.
Primat Stip, Lazo Jordanov
PRIMAT STIP
Ul. Veraciriviri br. 20. Stip
070210776 , 032 380375
Primat Stip, Lazo Jordanov
070 210 776 , 032 380 375
Leaflet
Primat Stip,  Lazo Jordanov

Primat Stip, Lazo Jordanov

95 Огласи во продавницата
Zabici za skele  Komplet so 2 Strafa Kajli novi dr 200 МКД
Kajli za selovanje Zabici za skele novi proizvodi 65 МКД
Nastavci za skele Prodolzetoci Zabici Kajli novi 65 МКД
Zabici za skele T-straf  Kajli Trkala i dr novi 191 МКД
Кон почеток