Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lim Guma Metal Alat do konecen proizvod po potreba

32 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Primat Stip, Lazo Jordanov 18 дек. 09:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Primat Stip,  Lazo Jordanov

Primat Stip, Lazo Jordanov

95 Огласи во продавницата

Kajli za selovanje Zapki Trkala Alati i uslugi 65 МКД
Zabici za skele Tstraf Kajli za selovanje Uslugi 185 МКД
Trkalca Fi 80-200 novi vrtlivi-stabilni lieni i dr 888 МКД
Kajli za selovanje stegi spojki zapki za skele dr 65 МКД
..Наше Лично Производство Достава Веднаш.....

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле, Наставци
Коцки (калупи) за испитување на бетон.
Т-штрафови за жабици за скеле

2. АЛАТИ
Изработка на сите видови за лиење гума и пластика,
Штанцување и извлекување на лим со различна дебелина,
Ковање и пресување на метал.

3. КОЛИЧКИ
За транспорт на материјал со разна носивост,
Угостителски за послужување храна на гости,
Колички за индустриски хали,
Штендери за конфекции.

4. ТРКАЛА
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лиени и гумирани, со лагер еден или два и по желба во зависност од вашите потреби и тежина која ќе ви одговара. Тркалца кои не оставаат трага на подот излиени од специјална гума, наменети за болници, угостителски објекти итн.

5. УСЛУГА
Изработка на сите врсти на производи од гума и метал, према доставен цртеж или примерок.
Валци за транспортни траки-ленти за рударство и индустрија, секакви и др.

*ПРИМАТ ШТИП од Штип*
Ул Верациривири бр.20 Штип
Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов
моб 070210776 тел/фах 032380375
[email protected]

цени по договор и достава веднаш
..... производите се како на сликите ......
..... побарајте не......за се има договор .....
..... 25 години македонски производи ....
Primat Stip, Lazo Jordanov
PRIMAT STIP
Ul. Veraciriviri br. 20. Stip
070210776 , 032 380375
Primat Stip, Lazo Jordanov
070 210776 , 032 380 375
Leaflet
Primat Stip,  Lazo Jordanov

Primat Stip, Lazo Jordanov

95 Огласи во продавницата
Proizvodstvo na gradezna oprema zapki kajli stegi -
Proizvodstvo na Zabici za skele Atest Tstraf Kajli 220 МКД
Proizvodstvo na gradezna oprema Kajli Zapki Stegi 65 МКД
Straf za skelski zabici stegi spojki kajli poizvod 24 МКД
Кон почеток