Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MASINI ZA PELETI I DROBILICI

Оглас од претпријатие Се продава од: AGROTEHNIKA 2015 STIP 19 авг. 07:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП ВРШИ ДИРЕКТЕН УВОЗ НА КОМПЛЕТ ЛИНИ ЗА И ПРОДАЖБА НА МАШИНИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ПЕЛЕТИ ,ДРОБИЛИЦИ ЗА СЛАМА,СЕНО,ГРАНКИ,ДИГИТАЛНИ ВЛАГОМЕТРИ.ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 071-367-690 077-823-092 ШТИП
AGROTEHNIKA 2015 STIP
СЕКОГАШ ПРЕД ДРУГИТЕ
ШТИП
071367690 -077823092- 078368728
AGROTEHNIKA 2015 STIP
077823092, 071367690
Кон почеток