Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masini za sienje JUKI i JACK

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДПТ Џун Про ДООЕЛ 15 окт. 14:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Продаваме машини за шиење од марката JUKI и JACK
-Јаck machine 61222573- без мотор(70 евра)
-Јаck machine 701078815-120 евра
-Јuki machine DDL 8700A-7 4D0FE13590 -400 евра
-Јuki machine DDL 8700A-7 4D0FE13593 -400 евра
-Јuki machine DDL 8700A-7 4D0FE13658 - 400 евра
-Јuki machine DDL 8700A-7 4D0FE13772 -400 евра

ЦЕНИТЕ НЕ СЕ ФИКСНИ!
За повеќе информации ,контактирајте не.
ДПТ Џун Про ДООЕЛ
078-274-133
Leaflet
Кон почеток