Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masinia za proizvodstvo na toaletna hartija

1 800 ЕУР

Се продава од: Dragan Kolev 01 септ. 21:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
masinia za proizvodstvo na
toaletna hartija so dva biga
odlicen i za celulozna hartija
i bansek za secenje rolni
Dragan Kolev
+38970322808
Кон почеток