Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prava avtomatska masina HR 9000D4

Се продава од: ВЕТЕКС ГРУП ДООЕЛ 31 мај 13:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
*автоматско сечење на конците;
*програмирање на зацврстување на почетокот и крајот на споеви;
*електронска бремза за приклештување на конец;
*Копче за автоматско зацврстување;
*автоматски дигање на ногарката;
*централно подмачкување;
*вграден економичен електронски сервомотор ;
*светилка со LED осветлување
*Комплет со маса и нозе со тркала
ВЕТЕКС ГРУП ДООЕЛ
032 383 831
Кон почеток