Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Profesionalen merac za CO2 - Testo 535

450 ЕУР

Се продава од: Goran 24 мар. 20:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava profesionalen merac za CO2.
Germanski, TESTO 535.
100% tocen i vo odlicna sostojba.
Koristen mnogu malku.
Moze da se koristi za sekakva profesionalna upotreba, na primer proizvodstvo na pecurki, analiza na kvalitet na vozduh na rabotni mesta i slicno.
Мерач на ЦО2, јаглерод диокисд. Погоден за производство на печурки и слично.
Goran
Кон почеток