Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stabilizatori za napon Mak Stern

Оглас од претпријатие Се продава од: ЈОЛЕ ДООЕЛ 18 дек. 13:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Сервис ЈОЛЕ - Штип врши производство, продажба и сервисирање на стабилизатори на напон.
Стабилизаторите на напон се користат за регулирање и одржување на мрежниот напон
на 220V(монофазен систем) или 380V(трофазен систем). Основна одлика на овие
стабилизатори е можноста да автоматски го регулираат и одржуваат напонот на
220V(монофазен систем) или 380V(трофазен систем) со помош на специјално подесена
електроника и серво мотор.
Стабилизаторите на напон имаат гарантен период од 1 година. Располагаме со следниве модели:
- SR 1000 VA (1kw).
- SR 3000 VA (3 kw).
- SR 5000 VA (5 kw).
- SR 7000 VA (7 kw).
- SR 10000 VA (10 kw).
- SR 15000 VA (15 kw).
- SR 20000 VA (20 kw).
- SR 30000 VA (30 kw).
За стабилизаторите на напон ги имаме сите потребни резервни делови, и сервис во текот и по завршувањето на гарантниот период.
Телефон за контакт: 078/416-683
E-mail: [email protected],mk
[email protected]
ЈОЛЕ ДООЕЛ
Сервис Јоле - Штип врши производство на интелигентни полначи за акумулатори, стартери за моторни возила, апарати за заварување, стабилизатори на напон, генератори на напон, како и продажба на опрема за заварување, електричен алат. Вршиме и сервис на електро-мотори, трансформатори, пумпи, генератори на напон, стабилизатори на напон, апарати за заварување и рачен алат. Телефон за контакт: 078/416-683 E-mail: [email protected],mk [email protected]
Visit our store page
ул. Железничка бр. 16 А, Show on the map
078/416-683 075/447-232
http://www.makstar.com.mk/
ЈОЛЕ ДООЕЛ
078/416-683
Leaflet
ЈОЛЕ ДООЕЛ

ЈОЛЕ ДООЕЛ

4 Огласи во продавницата
Polnaci za akumlatorin starteri za motorni vozila -
Aparati za MIG (CO2) zavaruvanje -
Inventar aparati za REL zavaruvanje -
Кон почеток