Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Masini za krofni

10 000 ЕУР

Се продава од: Mirce 29 ноем. 08:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Se prodava komplet oprema za proizvodstvo na krofni skoro nova so site potrebni elementi i recepturi.
Proizvedena -2017
Kontakt:
Mirče-+38972519220
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации