Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Pecka za leb

4 000 ЕУР

5 000 ЕУР

Се продава од: milko 29 ноем. 11:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Pecka za leb na plin so kapacitet od 140 leba.Zaedno so cisterna za plin i potezni aparati so kolicka
milko
 
070362727
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации