Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Индустриски машини за шиење оверлок ибердек обична

1 ЕУР

Се продава од: Nase 10 јан. 10:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Индустриски машини за шиење:
Оверлок Juki Toyota Pegasus
Ибердек Pegasus Siruba
Обична (права) SIRUBA Zoje Gemsy
Котел за пареа (монофазен) 4 кw
Leaflet
Кон почеток