Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komora za odrzuvanje

0 ЕУР

Се продава од: Joka 17 фев. 13:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Продавам комора за одржување со големина од 38 м2
Цена по договор
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации