Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Industriski aspirator za metalna i drvna prasina

80 ЕУР

250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Lion 05 септ. 11:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
se prodava aspirator za prasina od prerabotka na metal ili drvo
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата
Rezervar za voda 8000 litri 1 500 ЕУР
Masina za keksi i cajni kolaci 6 900 ЕУР
Sekvencionalna vrata 290 ЕУР
Stopanski objekt 382m2 Lozovo 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации