Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Industriski ventilator

290 ЕУР

350 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Lion 05 септ. 11:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата

Komplet linija za proizvodstvo na biskviti so krem 69 000 ЕУР
Masina etiketirka 990 ЕУР
Lobna pumpa za prehrana 1 500 ЕУР
Stopanski dvor 6142m2 so objekti 310m2 Crniliste 0 МКД
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата
Kazan za gotvenje 290 ЕУР
3T rezervar kazan so mesalka i toploizmenuvac 990 ЕУР
Masina za keksi i cajni kolaci 6 900 ЕУР
Industriski aspirator za metalna i drvna prasina 80 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации