Оглас од претпријатие Објавени: јун. 22 2022 09:45

Komplet linija za proizvodstvo na biskviti so krem

ЕУР

ЕУР
Објавени: јун. 22 09:45
Прегледи: 480
Moze zamena za stan ili deloven objekt
Se prodava komplet linija za proizvodstvo na biskvit sendvic tip oreo i keksi tip domacica so recepturi i obuka za rabota
Linijata se sostoi od slednive masini
1. Mikser za testo 200kg
2. Mikser za krem 50kg
3. Biskvit formerka
4. Pecka elektricna tunelska 15m, so celicna traka so sirina 500mm, 3 zoni za reguliranje na temperaturi, avtomatska kontrola na trakata
5. Traki za ladenje na biskviti 3 nivoa
6. Masina sa biskvit sendvic so krem


Minimalno potrebna povrsina za instaliranje na linijata 10x25m ili 5x35m
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
480
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072210332

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации