Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Masina etiketirka

990 ЕУР

1 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Lion 20 септ. 14:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата

Komplet masini za proizvodstvo na kumur moze zamena za avto 13 000 ЕУР
Presa za hartija najlon i plastika 720 ЕУР
3T rezervar kazan so mesalka i toploizmenuvac 990 ЕУР
Rezervar za voda 8000 litri 1 500 ЕУР
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата
3T rezervar kazan so mesalka i toploizmenuvac 990 ЕУР
Stopanski objekt 382m2 Lozovo 0 МКД
Masina za melenje na meso 250 ЕУР
Masina za keksi i cajni kolaci 6 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации