Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za Brizganje Brizgalka

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ИМБ-Продукт ДООЕЛ 24 фев. 09:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Ogrlici za odgleduvanje na Cincila 0 МКД
Proizvodstvo na predmeti od plastika 0 МКД
Zemjiste 6990m2 vo Sveti Nikole 4 ЕУР
Proizvodstvo na predmeti od plastika po vasa zelba 0 МКД
Машина за бризгање Батенфелд Австрија
1989 година на производство
30 тонска сила на затворање
30 грамска шприц 22 мм цилиндар
во одлична состојба
Ново Хидраулично масло Тотал .

Video

ИМБ-Продукт ДООЕЛ
0038970257394
Leaflet
Proizvodstvo na predmeti od plastika 0 МКД
Ogrlici za odgleduvanje na Cincila 0 МКД
Zemjiste 6990m2 vo Sveti Nikole 4 ЕУР
Alati za plastika Plasticna ambalaza 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации