Македонски | Shqip | English |

Mesalka za stocna hrana 800kg vertikalna

Се продава од: KIRE 27 јан. 18:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Свети Николе
Производи : Индустриски машини и алати
mesalka za stocna hrana 800kg
Нема посетени огласи
Кон почеток