Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Pekarska i ladilna oprema

100 ЕУР

1 450 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Шиткарски Дооел 01 авг. 11:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Linija za polnenje i zatvoranje tegli 5 250 ЕУР
Мazda Кombe tovarno 750 ЕУР
Mercedes sprinter 515 9 900 ЕУР
-MIWE -kopvektomat 6 tavi (12 kw) elekticen so komora i parea vo nea i vo peckata -----------1 450 eur
-Etazna samotna pecka (12 kw) za pecenje pici,burek,avtomatska regulacija po sprat------500 eur
-Komora za mrznenje elekroluks spratna 600L so staklo vertikalna -------------------------------------150 eur

-Horiontalna floupak pakirka ITALY -----------1800 eu
-masina za polnenje na tegli -------------------2000 eur
-delilka za leb kumkaja ------------------------800 eur
Шиткарски Дооел
075210703
Leaflet
Linija za polnenje i zatvoranje tegli 5 250 ЕУР
Mercedes sprinter 515 9 900 ЕУР
Мazda Кombe tovarno 750 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации