Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Presa za hartija najlon i plastika

720 ЕУР

800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Lion 18 авг. 17:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата

Mikser za testo 390 ЕУР
3T rezervar kazan so mesalka i toploizmenuvac 990 ЕУР
Lobna pumpa za prehrana 1 500 ЕУР
Industriski brzi vrati 250 ЕУР
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата
Masina za keksi i cajni kolaci 6 900 ЕУР
Komplet masini za proizvodstvo na kumur moze zamena za avto 13 000 ЕУР
Masina za melenje na meso 250 ЕУР
Cisterna 3 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации