Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lepilici za najlon kesi

120 ЕУР

Се продава од: Lepilka za najlon 09 фев. 19:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Itnooo!
Prodavam dve lepilici za pakuvanje na najlon kesi za razni nameni

Lepilka za najlon
070248890
Leaflet
Кон почеток