Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Makina per prodhimin e membranes Teflon

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: teflonplast sh.p.k 22 ноем. 08:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Makina per prodhimin e membranes Teflon

Viti i prodhimit 2015
Kapacitet 500 kg/h
Gjersia 1-3 metra.
250-500 gr/m2
Per informata me te hollsishme na kontaktoni ne nr tel.
Cmimi sipas marrveshjes

Gjindemi ne KOSOV - PRIZREN
Кон почеток