Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Maqinë për prerje të granitit dhe mermerit

0 МКД

Се продава од: Rami 13 авг. 16:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Shitet maqinë për prerje të granitit dhe mermerit. Maqina është në gjendje të mirë pune. Çmimi sipas marrëveshjes.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации