Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

REZERVNİ DELOVİ ZA MLİNARSTVO

0 МКД

Се продава од: Bejhan 08 мар. 14:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Vi nudam sekakvi novi masini i rezervni delovi za mlinartvo oda razni golemi firmi od Turcija.Za po detaln i informaci ke ve zamolam pobarajteme na telefon.
Bejhan
07088544
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации