Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

INDUSTRISKI MASINI ZA SIENJE

0 МКД

Се продава од: Sotir 29 окт. 12:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес

Се продаваат машини за шиење :
1. Оверлог - Overlock
2. Обична - Права
3. Специјалка - Ибердек
4. Flat-lock
5. Паспуларка
6. Понда
7. Рупичарка
8. Бансек
9. Кометка
10. Индустриски котел и пегли со стол
11. Автоматска кројачница
12. Mашина за кроење паспул

Локација : Велес,Гевгелија
ЦЕНА ПО ДОГОВОР, МОЖЕ КОМПЛЕТ ИЛИ ПОЕДИНЕЧНО.
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ: 070218333
Кон почеток