Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Еlektromotori motor reduktori

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: GEARED MOTOR 01 апр. 13:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Uvoz i prodazba na elektro motori, motor reduktori, motor vibratori, frekventni invertori, ventilatori i elektricni pumpi
GEARED MOTOR
078 214 457
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации