Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CIRKULAR ZA KROENJE NA IVERICA BEAM SAW NIMAC

0 МКД

Се продава од: sasko 02 ноем. 10:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Се продава циркулар за кроење иверица од брендот НИМАК произведен во Грција.Машината е во работна состојба и е во топ кондиција.
Leaflet
Кон почеток