Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CNC BIESSE ROVER 20 MASINA ZA BUSENJE

10 800 ЕУР

Се продава од: sasko 11 ноем. 10:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
се продава ЦНЦ Биессе ровер 20 машина за бушење на мебел
Leaflet
Кон почеток