Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CNC BIESSE ROVER I OMAKSAN машина за бушење

1 ЕУР

Се продава од: sasko 22 авг. 11:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
се продаваат 2 машини за бушење на мебел.Машините се во топ состојба.
Leaflet
Кон почеток