Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Heeseman masina za slajfanje brusenje poliranje

0 ЕУР

Се продава од: sasko 22 авг. 11:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Се продаваат 2 машини за шлајфање едната е Хеесеман германија а другата е Литон од Кина и 1 машина за полирање на висок сјај за изработка на фарбан мебел Агла од Италија.И има и маса за шлајфање на мебел со вентилација.
Leaflet
Кон почеток