Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za duseci so PFAF sivacka glava

4 000 ЕУР

Се продава од: sasko 22 јан. 12:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Се продава машина за душеци во работна состојба со PFAF шивачка глава.
Leaflet
Кон почеток