Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam bager HITACHE, vo ekstra sostojba

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: BB Vintrans Vinica 17 окт. 20:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

BB Vintrans Vinica

6 Огласи во продавницата

Prodavam MAN mikser, vo ekstra sostojba 0 МКД
MAN cetiri osovini veksel sistem 0 ЕУР
Kompresor so 800 rabotni casa 0 ЕУР
Prodavam bager Hitace sega donesen od Holandija te 1 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Виница
Prodavam bager HITACHE, vo ekstra sostojba sega donesen od Holandija
BB Vintrans Vinica
070 560 742
Leaflet

BB Vintrans Vinica

6 Огласи во продавницата
Kompresor so 800 rabotni casa 0 ЕУР
MAN cetiri osovini veksel sistem 0 ЕУР
Pikamer (cek) za 8 do 10t bager 1 ЕУР
Prodavam MAN mikser, vo ekstra sostojba 0 МКД
Кон почеток