Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Profesionalna zatvaracka na tegli

1 800 ЕУР

Се продава од: Goranco 26 јул. 14:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Професионална полуафтомацка затварачка за тегли. Од 450 до 500 тегли на 1h.
Модел Тenco IT
Goranco
070927728
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации