Македонски | Shqip | English |

3 tri ognootporni ormari

Се продава од: Нотарска Канцеларија 06 јун. 14:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

400 ЕУР

Локација: Бутел, Скопjе
Производи : Канцелариска опрема
Се продаваат 3 (три) огноотпорни ормари погодни за чување на канцелариски и други материјали. Сите ормари се во одлично зачувана состојба, функционални, без никакви оштетувања, со засебен клуч за секој ормар. Цената за еден огноотпорен ормар изнесува 400 евра.
Нема посетени огласи
Кон почеток