Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skolski klupi i stolcinja

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Atelje Dolenc 18 ноем. 15:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Atelje Dolenc

Atelje Dolenc

3 Огласи во продавницата

Kupuvam moneti knizni pari ordeni i slicno 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Чаир, Скопjе
Продавам добро сочувани:

11 дупли дрвени школски клупи (за двајца) - цена за една клупа, 1200 ден.

3 единечни дрвени школски клупи (за еден) - цена за една клупа, 900 ден

21 дрвено школско столче – цена за едно столче, 500 ден

2 ниски дрвени масички 80x80x55см, нови, за мали деца, цена за една масичка, 1600 ден.

2 ниски тврда пластика масички за мали деца, многу малку користени – цена за една масичка, 400 ден.

8 мали пластични столчиња, многу малку користени – цена за едно столче, 100 ден

Топтан све 30000 ден.

Контакт од 12.00ч до 21.00ч 070/785-443
Atelje Dolenc
Racna izrabotka na nakit od alpaka,srebro,poluskapoceni kamenja,klasicna buzuterija,sliki,racno naslikani solji,sveki mirizlivi i ukrasni,suveniri,ikoni i drugo.
Посетете ја нашата продавница
jane sandanski 32 Прикажи на мапата
078304596
http://www.facebook.com/AteljeDolenc
Atelje Dolenc
Leaflet
Atelje Dolenc

Atelje Dolenc

3 Огласи во продавницата
Kupuvam moneti knizni pari ordeni i slicno 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации