Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nova Fiskalna kasa Perfect S

7 000 МКД

Се продава од: Hristo Arsovski 29 ноем. 12:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Nova Fiskalna kasa, neupotrebuvana od David Kompjuteri

http://www.david.com.mk/shop/fiskalni-kasi.html/fiskalna-kasa-perfect-s
Hristo Arsovski
070443473
Кон почеток