Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kancelarisko Biro Masa Fiokar Stolici Shkaf Polici

15 500 МКД

Се продава од: Драган 13 апр. 13:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam kancelariski nameshtaj sostaven od slednite elementi:
1. Kancelarisko Biro/Masa 140x80cm
2. Dodaten element na biroto (kafe masa) so dve nogarki koja se montira pred biroto, no moze i da se demontira 100x80cm
3. Fiokar kartoteka za biroto 70x60x60 so tri golemi fioki i trkalca
4. Shkaf/kartoteka za registri/polici otvoreni i so vrati 160x70x100 cm
5. 4 kancelariski stolici of OfficePlus so crn tekstil i metalni mat crni nogarki

Celata kancelariska oprema e napravena po porachka od 2.5cm debela iverica i siva ABS traka, vo odlichna sostojba bez nikakvi defekti.
Vkupna cena za site elementi e 15500 den.

Намештајот се наоѓа во Центар кај Кино Карпош (бликсу до Слаткарницата Апче). Доколку сте заинтересирани, пишете ми имеил на [email protected] или порака преку овој оглас.Се извинувам но телефон не ставам на вакви огласи затоа што има многу некултурни луѓе кои немаат обзир во кое време се јавуваат. Телефон ќе ви дадам доколку сте навистина заинтересирани да се договориме за да го погледнете лежајот. Обично може да се види секој работен ден помеѓу 12 и 13 часот кога ми е паузата во работното време. Доколку го купите трансопортот треба да си го организирате сами.
Благодарам,
Драган/Софија
Драган
Leaflet
Кон почеток