Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Socuvan mebel od dukan optika

0 ЕУР

Се продава од: Lile 22 ноем. 14:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава мебелот од оптика ВИЗУС на ул. Македонија, поради реновирање. Може целосно или посебно, има 8 дисплеи за очила (вкупно на 1 дисплеј собира 82 ком), 2 бироа и 1 пулт. Под секој дисплеј има елемент со 4 мали фиоки и еден поширок дел со 1 полица. Само дисплеите се специфични за очила а другите работи можат да се искористат и за друга намена. Може да се погледнат во дуќанот кај нас на ул. Македонија на плоштад. Цена по договор.
Кон почеток