Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Elektricen medicinski krevet

30 000 МКД

Се продава од: Nikola Dragan Arsovski 25 авг. 10:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Se prodava mnogu malku koristen elektricen medicinski krevet ao dalecinski upravuvac,bolniot moze da bide vo nekolku polozbi so poseben dusek koj ne dozvoluva pojava na rani od lezenje.
Nikola Dragan Arsovski
071 245390 070265892
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации