Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sonda za GE Voluson 730

2 000 ЕУР

Се продава од: Pavle Manevski 30 ноем. 06:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Se prodava vaginalna sonda RIC5-9 koristena na GE Voluson 730 PRO .
Sondata e so frekfencija 4 - 9 MHz nameneta za OB/GYN.
Vo odlicna sostojba.
Pavle Manevski
 
072613500
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации