Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zabotehnicka oprema

Се продава од: Забна Техника Вчера 16:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава следна заботехничка опрема ...
- Два микромотора
- Полир мотор
- Хидраулична преса
Цена по договор...
Информации на тел- 070/211-975
Забна Техника
070211975
Кон почеток