Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ginekoloski instrumenti

300 ЕУР

Се продава од: Лилјана Зероска 20 мај 13:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Се продава цел комплет на инструменти за гинеколошка ординација, за подетални информации околу комплетот и инструментите кои се продаваат, обратете се на наведениот телефонски број.
Лилјана Зероска
070316414
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации