Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Eho Aparat za Ginekologija

11 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Alchor Tech 17 фев. 22:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
So tri sondi i vrvna rezolucija. Nov neotpakuvan kolor dopler. 2 godini garancija.
Alchor Tech
071801112
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации