Македонски | Shqip | English |

Polir motor

Се продава од: Валентина 07 јун. 14:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

300 ЕУР

Локација: Центар, Скопjе
Производи : Медицинска опрема
Се продава полир мотор од југословенско потекло, воопшто не е користен.
Нема посетени огласи
Кон почеток